МФК "ЯСКО-2" - МФК "УЮТ-Юрія Фарм" 1:1
54 29.02.2020 Андрій Плахотнюк

Після гри між «Playtika» та «Ареною» на майданчику з’явились чемпіони Першості міста – «ЯСКО-2» та претендент на нагороди у цьому сезоні «УЮТ-Юрія Фарм» з Турбова. Суперник «фармацевтів» був куди важчий ніж в «Арени», однак задача була лише одна – перемога.

Шокувати глядачів та чемпіона ліги на початку зустрічі вдалося Кіструзі, який неочікувано для голкіпера пробив в дальній кут. Удар вийшов занадто сильним й неочікуваний – 0:1.

Після цього «ЯСКО-2» взяло гру під власний контроль, проте «УЮТ-Юрія Фарм» закрився на власній половині майданчика та не давав простору для атак суперників. Згодом гарну нагоду подвоїти рахунок змарнував Євген Топало. Євген двічі впритул пробивав по воротах, однак стільки ж разів власний колектив рятував голкіпер.

В загальному гра відзначалась своєю безкомпромісністю та інколи надто брудними фолами. До перерви підопічним Ярослава Скоромного вдалось відігратись. Завдяки вдалим індивідуальним діям Нгахи Колінса рахунок у матчі став паритетним – 1:1.

Вийшовши на майданчик після відпочинку команди знову продовжили жорстку боротьбу за кожен клаптик поля. Попри велику кількість порушень правил, карток у матчі було показано не так і багато – чотири на обидві команди.

Згодом перевага вінничан наростала й у гру довелось вступати Слободянюку. Щось неймовірне вдавалося в цей день останньому. За одну хвилину, п’ять разів м‘яч летів у площину воріт, але жоден не досяг цілі, саме завдяки стражеві воріт.

Друга половина тайму проходила під колосальною напругою. Емоційність гри також зашкалювала, цьому посприяло спірне рішення арбітра. Нападник «фармацевтів» втікав на побачення з голкіпером, однак був зупинений фолом, на думку турбівчан, останньої надії. Однак арбітр показав Барчуку лише «гірчичник».

Завершальні дві хвилини, мабуть, вийшли найяскравішими за весь ігровий процес. Командам вдалося створити безліч моментів, але жодна команда не змогла реалізувати їх.

Фінальний свисток сповістив, що «ЯСКО-2» та «УЮТ-Юрія Фарм» поділили залікові пункти у найцікавішому матчі вікенду у Першій лізі.