МФК "Playtika" - МФК "Арена" 3:5
56 29.02.2020 Андрій Плахотнюк

«Арена», яка веде активну боротьбу за трійку призерів, проводила свій матч проти міцного середняка ліги – МФК «Playtika».

Звітна гра розпочалась за невеликої переваги підопічних Гаврильонка. Гравці доволі якісно володіли м’ячем та шукали слабкі місця в оборонній грі суперника. Така перевага не могла не позначитися на рахунку гри. Ігор Ліщина став першим виконавцем, котрий записав взяття воріт на свій рахунок.

Хоч «Playtika» створювала моменти поблизу воріт «Арени», але назвати по-справжьому гострими не можна. Відвівідаючи на це, гравці "Арени" кілька разів вибігали в контратаки та тричі влучали у каркас воріт! Однак, згодом Сіріл Умару все ж показав на своєму прикладі, як потрібно реалізовувати свої нагоди та встановив рахунок на позначках 0:2.

Наприкінці першої половини колектив ІТ-шників все ж зумів реалізувати свій шанс та скоротив відставання перед другою половиною до мінімуму.

Друга половина гри нокаутувала номінальний господарів двома пропущеними голами в стартові хвилини тайму. Ладика та Марценюк довели рахунок до розгромного – 1:4.

Через дві хвилини чудовий гол забиває Сорока. «Playtika» отримала право на пробиття штрафного удару поблизу воріт і Максим гарматним ударом прошив голкіпера, який зайняв не надто вдалу позицію.

Далі колектив Ярослава Гуменюка вирішив піти ва-банк. Як виявилось, це пішло на користь «Арені». Команда раз по раз вибігала на побачення з кіпером «Playtika», але лише одного разу такий вихід увінчався забитим м’ячем. Захисник господарів невдало обробив «шкіряного», Тихонюк обікрав його та поцілив у дев’ятку.

Останнє взяття воріт припало на 35-ту хвилину, коли Гуменюк покотив м’яч у порожній кут після передачі з правого флангу. На більше команди не спромоглись, перемога гостей з рахунком – 3:5.

«Арена» продовжує боротьбу за нагороди першої ліги, а «Playtika», яка вже втратила шанси отримати нагороди, займає 5-те місце в середині турнірної таблиці.