МФК "Поділля" - МФК "Епіцентр" 7:9
52 29.02.2020 Андрій Плахотнюк

Центральна гра туру у Другій лізі відбулась між командами «Поділля» та «Епіцентр». Перші - підходили до матчу вже у статусі чемпіонів, а їх суперники посідали високу четверту позицію.

Неймовірний старт поєдинку видав «Епіцентр». Їм вдалось забити швидкий гол після дальнього вкидання голкіпера на Красновецького. Подвоювати рахунок міг Абдель, але з вбивчої позиції Рахман спромігся пробити повз воріт. Після цього темп гри став повільнішим, але тривало це не довго.

Красновецький за три хвилини забиває ще два рази у ворота «подолян» і оформлює хет-трик. Спантеличеним чемпіонам одразу вдалося відквитати одне взяття воріт: гол на рахунку Ткаченка. Далі, у "Поділля" було низка моментів, але вони були нереалізовані через впевнену гру голкіпера суперників або банальний не фарт.

«Будівельники» скористалися цим та знову святкували взяття воріт. Титоренко пробив по воротах, але з його ударом впорався Андрійчук. Однак на добиванні опинився ніким не прикритий Новаківський - 1:4. «Поділля» зусиллями Цебровського знову зменшило відставання в кінці тайму.

У другій половині матчу перший обмін голами відбувся на 24-й-25-й хвилині гри. Спочатку Абдель обманним рухом обіграв захисника та віддав на Зеленого, який відправив «шкіряного» у сітку воріт. А вже за хвилину «Поділля» реалізувало вихід 2 в 1, в завершальній стадії чудово зіграв Сороколіта.

До кінця зустрічі колективи на двох забили ще вісім (!) голів. Варто згадати останні три хвилини гри, впродовж який, було забито половину з цих м’ячів.

Чемпіони другої ліги трішки запізно прокинувся, тому нівелювати відставання у рахунку команді не вдалося. Однак, «подоляни» тріумфують у турнірі, а «Епіцентр» через прикрі втрати залікових пунктів не зумів увійти до трійки кращих та посів у підсумку четверту сходинку.