Чемпіонат міста з футболу. Підбиваємо підсумки першої частини сезону.
407 25.06.2021

«ЯСКО», «ІнтерАТ», «Вінниця-молодіжна» та «Рось» - остаточний склад учасників Вищої ліги Чемпіонату міста сезону 2021 року.

ВИЩА ЛІГА

В понеділок відбувся завершальний матч першого кола у якому вінницький «Інтеграл» та погребищанська «Рось» виборювали останню путівку до Вищої ліги. Перед матчем перевагу за очками у турнірній таблиці мала «Рось», тому їхнім опонентам необхідна була лише перемога. Початок матчу складався для підопічних Олексія Пацалюка доволі вдало, але у підсумку їм не вдалось втримати переможний результат: вакантне місце займає погребищанський колектив.

Кілька днів до того гарантувати собі путівку змогли гравці «Вінниці-молодіжної», здобувши вольову перемогу над «Евергріном». Зазнавши двох поразок на старті від лідерів чемпіонату, вони зуміли реабілітуватись у наступних матчах. Здобувши кілька перемог поспіль вони піднялись у верхню частину турнірної таблиці. Єдиним матчем, де вони потім втратили очки став поєдинок з «Россю», що завершився з рахунком 4:4.

Першими хто гарантував собі місце у вищому за рангом дивізіоні стали колективи «ЯСКО» та «ІнтерАТ». Вони впевнено один за одним перемагали своїх суперників, не залишаючи питання щодо найвищих цілей на сезон. За такого сценарію втрата очок могла статись лише в очному поєдинку. В ньому гору взяли підопічні Ярослава Скоромного, що й одноосібно очолили турнірну таблицю з 100%-вим результатом.

ПЕРША ЛІГА

Єдиною командою з когорти учасників Першої ліги що до останнього боролась за вихід у Вищу лігу став «Інтеграл» про вирішальний матч якого ми згадували вже раніше.

Підсумкова шоста позиція залишилась за командою «Блохіна та Бєланова», які у порівнянні з минулим сезоном показують не кращий свій футбол. Згадаємо, що рік тому у півфінальному поєдинку лише у серії пенальті вони зазнали поразки від фаворита турніру – вінницького «ЯСКО» та зупинились за крок до фіналу. 3008 ФК «Поділля», які посіли сьому позицію, цьогоріч показали, що з кожним супернику можуть давати бій й мають потенціал для здобуття кращих результатів. На цей час вони занесли собі до активу лише одну перемогу в першій частині чемпіонату.

Замкнули вісімку учасників чемпіонату «вічнозелені»: команда «Евергрін». Старожил міських змагань цьогоріч не зумів здобути бодай одного залікового балу, програвши усі матчі своїм опонентам. Надія реабілітуватись залишається на другу частину сезону. До слова, торік колектив показав хороший результат саме у Першій лізі, здобувши золоті нагороди!