ФК "Вікторія" - ФК "Евергрін" 5:0

22 травня на полі СК “Нива” відбувся черговий матч 6-го туру у групі “В” серед команд “Вікторія” та “Евергрін”.

Володимир Краковецький 22 Тра 2019

Гра в основному проходила за ініціативи гравців у синій формі, які часто турбували захист суперників стрімкими фланговими атаками.

Так, вже на 8-мій хвилині, зусиллями Семчука рахунок у матчі було відкрито. Далі картина гри суттєво не змінилася. “Вічнозелені” продовжували активно діяти у відборі та нав’язувати силову боротьбу, коли їх опоненти використовували позиційні атаки.

Згодом перевага “Вікторії” подвоїлась після однієї з атак правим флангом. Фелікс Міранда вдало виконав прострільну передачу до воротарського майданчика, звідки Цендра в один дотик переправив м’яч у сітку.

У відповідь на взяття воріт номінальні гості відповіли двома небезпечними моментами. Спершу, завдяки чудовим індивідуальним діям, Cyril обійшов кілька гравців суперників та сильним ударом надіслав м’яч трішки вище поперечини воріт. За кілька хвилин вони ж виконали небезпечний штрафний удар, м’яч після подачі якого знайшов гравців у зеленій формі у безпосередній близькості до воріт, але вони завадили один одному завдати прицільного удару.

У другому таймі ініціатива збереглась за господарями поля, попри ряд замін. Так, ближче до закінчення години гри черговим своїм м’ячем відзначився Центра, який вдало обійшов захисників та з близької відстані вразив ворота суперників - 3:0.

Далі команди, не збавляючи обертів, продовжували йти вперед. “Вічнозелені” - щоб відігратись, а їх опоненти — для закріплення переваги.

Змінити рахунок зустрічі знову вдалось колективам вже наприкінці матчу, коли Центра за кілька хвилин відзначився ще двічі, цим самим оформивши покер у матчі та встановивши остаточний рахунок зустрічі 5:0 на користь “Вікторії”.

Зважаючи, на втрату очок від “Авангарду” з Сутисок у матчі з ФК “Тиврів”, вінничани зуміли впритул наблизитись до них та отримали шанс у найближчому майбутньому обійти їх у турнірній таблиці.