Вінницький футбол
ФК "Вінниця" - ФК "Інтеграл" 3:2

• 21.05.2019
  • Вінницька міська громадська спілка "Федерація футболу"

У важкому матчі 6-го туру підопічні Сергія Руденка одержали мінімальну перемогу над одним із лідерів групи "А".

Перша половина зустрічі проходила за ініціативи господарів поля. Вони вдало контролювали м'яч та атакували позиційно. За такого сценарію вони створили перший небезпечний момент біля воріт "Інтегралу". Леськов вдало обійшов опонента по лівому флангу атаки та виконав передачу в район 11-тиметрової відмітки звідки Волошинський завдавав удару по воротах, але йому не вистачило точності.

Але згодом рахунок було відкрито. Після подачі з флангу сильнішими на другому поверсі були оборонці команди у синій формі, які вибили м'яч за межі штрафного майданчику звідки слідував удар. М'яч після цього потрапив у руку захисника, за що арбітр вказав на "точку". Не схибивши, Борячук забив свій дебютний м'яч у цьому розіграші Чемпіонату міста з футболу.

Ближче до закінчення першого тайму підопічні Пацалюка вирівняли гру та почали частіше виходити у власні атаки. Так, один із моментів міг завершитись красивим голом у виконанні Мажарова, який вдало зупинив м'яч після довгої передачі голкіпера суперників та другим дотиком направив м'яч у площину воріт. Щеглов у відчайдушному стрибку виправив свою помилку та, не без проблем, перевів м'яч на кутовий.

Другий тайм продовжив сценарій першого. "Міщани" продовжували грати першим номером, а "Інтеграл" - на контратаках.

Шанс подвоїти рахунок мали гравці "Вінниці" згодом після відновлення гри після моменту. Захист помилився при виконанні штучного офсайда та дозволив пробити по воротах з меж карного майданчику. У цьому моменті на висоті був Куленко, який зумів вірно вибрати позицію та нівелювати загрозу.

За кілька хвилин партнери за цей віддячили забитим м'ячем. Нагорний, що за дві хвилини до цього вийшов на заміну, головою з близької відстані вразив ворота суперників - 1:1.

Далі підопічні Руденка почали створювати момент за моментом. Спочатку захисник головою з лінії воріт виніс м'яч після удару Чигура, а згодом, вже голкіпер у чудовому стрибку парирував удар зі штрафного від Гурника з 20-ти метрів.

Все ж з третього шансу гравці у помаранчевій формі змогли повернути собі перевагу у рахунку. Борячук вдало приєднався до атаки своєї команди та вдало завершив прострільну передачу в один дотик на дальній стійці.

Ближче до завершення поєдинку команди зуміли ще не раз змінити рахунок зустрічі. Спочатку перевагу своєї команди збільшив Пилипенко, який ударом від двох стійок вразив ворота, а за хвилину Шолохов повернув інтригу у матч закинувши м'яч за "комірець" Щеглову після верхової передачі партнера.

За декілька хвилин, що залишились до завершення зустрічі рахунок не змінився і фінальний свисток головного арбітра зустрічі сповістив про важку мінімальну перемогу ФК "Вінниці", яка завдяки їй повертає собі першу позицію у турнірній таблиці групи "А".

ФК "ВІННИЦЯ" - ФК "ІНТЕГРАЛ" 3:2

Голи: Борячук 28' (з пенальті), 73', Пилипенко 84' - Нагорний 74', Шолохов 85'.

Попередження: Пастух 18', Солоненко 28'.