ФК "ЯСКО" - ФК "DGN-2" 6:0

• 21.05.2019
  • Вінницька міська громадська спілка "Федерація футболу"

Черговий матч у групі "В" завершився переконливою перемогою ФК "ЯСКО".

Матч проходив під акомпанемент гравців у чорно-помаранчевій формі, які впродовж усього матчу контролювали хід гри та ще у першому таймі забезпечили для себе комфортний результат.

Відкрити рахунок їм вдалось швидко: вже на десятій хвилині зустрічі передача з флангу завершилась точним ударом від Драгана. У відповідь дублюючий склад “DGN” відповів швидкою контратакою, яка так і не завершилась ударом.

Далі, втілюючи перевагу у забиті м’ячі, господарі поля зусиллями Мельника подвоїли свою перевагу, а ближче до завершення першої половини зустрічі Малка один раз з гри, а вдруге з пенальті ще на порядок збільшив перевагу своєї команди.

Наприкінці тайму Гребінник, вдало приєднався до атаки записав свої ім'я до списку голеадорів цього матчу.

Другий тайм проходив спокійно: господарі контролювали м’яч, але небезпечних моментів біля воріт Пузиревича виникало не так багато, як у першому таймі. Гості своїх моментів також не створювали, оскільки гра проходила на їх половині поля.

За такого ходу подій фінальну крапку у матчі поставив Пастушенко, який після флангової атаки увійшов до штрафного майданчика та завдяки індивідуальним якостям звільнився від опіки захисника й точно вразив ближній кут воріт суперника.

Підсумок матчу 6:0 на користь ФК “ЯСКО”, які одноосібно очолюють групу “В” та вже гарантували собі вихід до Вищої ліги розіграшу Чемпіонату міста 2019 року.