ФК "Бревант" - ФК "DGN" 2:5

17 травня у селі Перемога відбулась гра 5-го туру Чемпіонату міста з футболу, де зустрічались місцевий “Бревант” та вінницький “DGN”.

Володимир Краковецький 21 Тра 2019

Перед грою шанси обох колективів можна було оцінити, як абсолютно рівні, зважаючи на попередні ігри.

З першої хвилини зустрічі ігрову ініціативу захопили господарі, які вдало контролювали м’яч та позиційно атакували.

Дуже швидко рахунок у матчі став відкритим, яле це зробили їх суперники. Стрімка контратака завершилась точним ударом Азими, який з меж штрафного майданчика вразив вже порожні ворота суперників.

Далі картина гри знову повернулась у звичне русло. Колектив у бордових футболках повністю контролював м’яч, дозволяючи суперникам інколи проводити свої атаки.

За такого ходу подій на 15-тій хвилині рахунок все ж став паритетний. Олексій Курдибаха промчав по правому флангові атаки, обіграв захисника та з меж воротарського майданчика пробив у площину воріт. Як підсумок, м’яч від опорної ноги голкіпера залетів у сітку воріт.

“Бревант”, не збавляючи обертів, продовжив тиск на ворота Паламарчука, але під кінець тайму втратив пильність та був покараний одразу тричі за десять ігрових хвилин.

Спочатку непорозумінням між голкіпером та захисником скористався Азима, а ще через кілька хвилин Денис вдало завершив передачу Попенка, ударом у вільний від голкіпера кут воріт.

Підсумував старання своєї команди у першому таймі Краковецький, який завершив чудову атаку своєї команди, яку вони провели у один-два дотики. За рахунку 1:4 команди відправились відпочивати.

Другий тайм активніше розпочали знову ж господарі поля. Згодом їх атаки переросли у призначене пенальті за фол у штрафному майданчику. Його впевнено реалізував Олексій Курдибаха, чим скоротив відставання своєї команди.

У середині тайму Сальников міг робити перевагу гостей мінімальною, але після його удар з меж штрафного майданчика чудову реакцію продемонстрував Паламарчук, врятувавши свою команду.

Фінальну крапку у матчі поставив Юрій Попенко, який наприкінці зустрічі після передачі з глибини поля вийшов на побачення з голкіпером та не залишив йому жодного шансу!