7 червня у Вінниці розпочнеться новий сезон футбольної битви районів. Двадцять команд, розділені на дві зональні групи, виборюватимуть такі трофеї як Кубок Чемпіонів, Кубок Ліги та Кубок берегів.
22 травня відбулося засідання Виконкому Асоціації футзалу України. Головними питаннями його порядку денного стали:
Інформуємо вас, що напередодні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня 2020 року, запроваджуючи стан адаптивного карантину.
Керівник колективу "Бревант" розповів про його створення, історію та амбіції клубу.
Голова Вінницької обласної асоціації футзалу Дмитро Руденко розповів про те, як минув сезон в області та підбив підсумки участі команд з Вінничини на всеукраїнській арені.
Капітан команди лікарів розповів про своє знайомство з футболом, кар'єру гравця та найвищі досягнення на міжнародному рівні.
Наша редакція поспілкувалась із засновником ФБР та ідеологом футбольного клубу КіПіШ. Читайте про знайомство Ігоря з футболом, його кар'єру гравця та організатора змагань.
Організатор вінницької ІТ-ліги поділився історією своєї кар'єри гравця й розповів про організацію змагань, її здобутки та цікаві моменти.
Головний тренер тиврівського «Володимира» Роман Стаднічук підбив підсумки регулярного сезону Першої ліги та поділився планами команди на майбутнє.
Капітан вінницького "ЯСКО" розповів про цьогорічний футзальний сезон та завдяки чому команда досягає високих результатів на міському та всеукраїнському рівнях.
Учасник Першої футзальної української ліги поділився думками про дебютний сезон у професійній футзальній кар'єрі у складі тиврівського "Володимира".